2014 yılına özel yenidoğan bebek odası dekorasyonu örnekleri

2014 yılına özel yenidoğan bebek odası dekorasyonu örnekleri

Eskiden yenidoğan bebek odaları ebeveynler tarafından sadece balonlarla süslenirdi ancak şuan bulunduğumuz zaman içersinde çok şık dekorasyon ve süslemeler ile yenidoğan bebek odaları göz kamaştırıyor.

Misafirlere ikram edeceğiniz kurabiyelerden, ufak hediyelerden ve bir çok dekorasyon ürünlerine kadar herşeyi özenerek yapmalısınız. Bunların hepsini uyum içersinde gerçekleştirmelisiniz. Bebeğiniz erkekse eğer mavi tonlarını kullanmalı, kızsa pembe ve kırmızı tonlarını kullanmalısınız. Bebeğinizi ilk gördüğünüz andan itibaren bomboş bir yenidoğan bebek odası yerine bu şekilde muhteşem odaları hazırlamanız mümkün. Yenidoğan bebek odası dekorasyonu örneklerini konumuzda bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çocuk odası seçimlerinizde dikkatli olmanız gereken hususlar başlıklı makalemizde bebek odası dekorasyonu, bebek odası dekorasyonu nasıl yapılır ve çoçuk odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


  • kayseri evden eve nakliyat 16.04.2014

    Yeşil, sarı, mavi ve toprak renkleri ile de bir oda hazırlanabilir. Bebek odalarında el işi oyuncaklar aksesuarlar da çok doğal ve sevimli duruyor. Bebeğiniz için siz de sevimli aksesuarlar hazırlayabilirsiniz.

Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar