01 Mart 2015

2015 abajur ve aydınlatma modelleri

Evlerinizde dekoratif eşyalar bakımında en gösterişli alanlar aydınlatma ve abajur modelleri içinde kendini göstermektedir. 2015 abajur ve aydınlatma modelleri ise genellikle modern tarzda karşınıza çıkacaktır.

2015 abajur ve aydınlatma modelleri

Evlerinizde dekoratif eşyalar bakımında en gösterişli alanlar aydınlatma ve abajur modelleri içinde kendini göstermektedir. 2015 abajur ve aydınlatma modelleri ise genellikle modern tarzda karşınıza çıkacaktır. Yatak odanızda günün tüm yorgunluğunu atarken gözlerinizin mutlaka aradığı bir konum olan abajur modelleri, bu yıl renk olarak tamamen siyahın ağırlığı ile karşımıza çıkmaktadır. Modanın her yıl değişiklik göstermesi nedeniyle geçtiğimiz yıllarda karşımıza çıkan tüm renkli modellerin aksine bu yıl farklılık yaratmak adına koyu renklerle karşımıza çıkmaktadır.

2015 abajur ve aydınlatma modelleri, ekonomik ve kaliteli aydınlatma sistemleri ile karşınıza çıkmaktadır. Yeni yılda avize modellerinde modern çizgilerin yanı sıra 1980’ lebin de çizgilerini yakalamak oldukça mümkün olacaktır. Şık ve dekoratif ürünler olarak gözünüze çarpacak olan abajur modelleri ise uzun görünümleri ve salonlarda yaratacağı dekoratif görünümleri ile karşınıza muhteşem bir ürün şeklinde çıkacaktır. Yeni abajur ve aydınlatma modellerinde kimileri koyu renkleri tercih ederken kimileri evlerinde çiçek desenli ver rengârenk olan abajurları tercih etmektedir.

2015 abajur ve aydınlatma modelleri, farklı dekorasyon anlayışlarını benimseyen, marjinal görünümleri sevenler için farklı dekorlarda da karşımıza çıkmaktadır. Aykırı görünümleri ve çizgileri ile karşımıza çıkan abajur modellerinde ve aydınlatma modellerinde, evlerinde farklılık yaratmak isteyenler için mükemmel izler bulunmaktadır. Yeni aydınlatma modellerinde bir diğer özellik ise genellikle avizelerde tavana monte şeklinde olmaktadır. Bu modellerde aynı zamanda isteğe göre mp3 özelliği de bulunmaktadır. Uzaktan kumanda ile açılıp kapanma özellikleri de mevcuttur.

2015 abajur ve aydınlatma modelleri

Bir önceki yazımız olan Klasik banyo dekorasyonları için avize önerileri başlıklı makalemizde avize modelleri, avize önerileri ve banyo aydınlatma hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ