2015 deri köşe takımları

Dekoratif ürünlerin vazgeçilmez gözdesi olan köşe takımları son yıllarda yeni evlenen ve evini yenileyen herkesin tercihini oluşturmaktadır. Ev dekorasyon modelleri bakımından etkili olan modellere sahip olması nedeniyle birçok kişinin evlerinde rahatlık adına kullanacakları modeller bulunmaktadır. 2015 deri köşe takımları, uzun bir alana sahip olan solanlarda keyifle misafir ağırlamanıza yarayacaktır. Deri olan köşe takımlarının farklı bir tasarım sunması ise genellikle ev ortamlarında, ofis ortamı havası yaratacaktır. Köşe takımlarını deri modelleri olarak ofislerde de rahatlıkla kullanma şansına sahip olacaksınız.

2015 deri köşe takımları, derinin her tonunu rahatlıkla kullanacağınız bir alana sahiptir. İster gri, ister siyah isterseniz de krem rengi olarak evinizde derinin asilliğini tercih edebilirsiniz. Oval bir şekilde dönüşleri olan köşe takımlarının yanı sıra keskin iki köşeli olan U şeklinin aldığı köşe takımları son dönemlerin tercihi olmaktadır. Bunların yanı sıra orta sehpa ile birlikte sunumlarının sağlandığı bu köşe takımları, keyifle misafir ağırlamanıza yardımcı olacaktır.

2015 deri köşe takımları, daha konforlu bir alan yaratmak isteyen otel sahiplerinin de tercihi olmaktadır. Özel hastanelerde belirli şirketlerde tercihe dilen deri döşemeli köşe takımları birçok kişinin etkilenmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda iki renkli olarak kullanım sağlayan kumaş ve deri karışımı köşe takımları da son dönemlerin tercihi olan modeller arasında kendini göstermektedir. Bordo ve kırmızı da tercih edilen iki renk tonu olmaktadır.

2015 deri köşe takımları

Bir önceki yazımız olan Modern kanepeler ile müthiş oturma odaları başlıklı makalemizde living room, living room design ve living room ideas hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar