28 Şubat 2015

2015 kaşmir halı modelleri

2015 kaşmir halı modelleri, ikili ve üçlü renkleri bir arada bulundurduğu gibi birçok rengi bir arada bulundurduğu da görülmektedir.

2015 kaşmir halı modelleri

Evlerinizde ihtiyaç olarak kış aylarında daha fazla hissettiğiniz halılar, özelliklerine göre birkaç farklı bölüme ayrılmaktadır. Kaşmir halı bu modellerden sadece bir tanesidir. Kaşmir halı çoğunlukla kış aylarında daha fazla ısıttığı için tercih edilen modellerden biridir. 2015 kaşmir halı modelleri için bakıldığında ise görsellik ön plânda tutulmaktadır. Kaşmir halıların daha uzun ömürlü olması da yine birçok kişinin tercihini oluşturmaktadır. Kaşmir halılarda özelliklerden biri de dokunulduğunda elde yumuşaklık hissi bırakmasıdır. Desen ve renk seçenekleri ise yeni sezonda birçok markada farklılık gösterecektir.

2015 kaşmir halı modelleri, ikili ve üçlü renkleri bir arada bulundurduğu gibi birçok rengi bir arada bulundurduğu da görülmektedir. Siyah rengi sıklıkla bu sezonda görmek ise oldukça mümkün olacaktır. Yeni sezon halı modelleri, desen kısımlarının oymalı bir şekilde ortaya çıktığı düz kare olmayan modeller ile dikkat çekmektedir. Daha klâsik bir yapıyı tercih etmek isteyenler ise hem kaşmir hem de köşelerden çerçeve deseni verilmiş ortası düz olan modelleri tercih edebilirler.

2015 kaşmir halı modelleri, kabartmalı desenlerin yoğunlukta olduğu tarzlara sahiptir. Desenlerin daha belirgin olduğu ve tıpkı çiçek görünümünün verildiği modeller oldukça estetik görünmektedir. Geometrik şekilleri de fazlası ile göreceğiniz bu modeller, salonların ve oturma odalarının modern görünmesini sağlayacaktır. Bazı modellerde pastel renklerin fazla olması ise daha canlı olan dekoratif etki yaratmaya hazırlanmaktadır.

2015 kaşmir halı modelleri

Bir önceki yazımız olan 2015 TV koltuğu modelleri başlıklı makalemizde 2015 TV koltuğu modelleri, bellona tv koltuğu modelleri ve ikea tv koltuğu modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ