2015 Modern halı modelleri

Dekorasyonun tamamlayıcısı niteliğinde bulunan halılar, estetik ve oldukça iddialı modelleri ile yeni sezonda dikkatleri üzerinde topluyor. 2015 Modern halı modelleri kapsamında birçok kişinin tercihini belirleyeceği ve yeni sezona dair birçok farklılığın gözler önüne serildiği modellerde eski ve yeni dönemlerin izlerini görmek mümkün olacaktır. Modern ve zarif hatlarının yüksek oranda hissedildiği halılar, modern tarza uygun bir şekilde üretilmektedir. Yaşam kalitesini bir kat daha arttıran halı modellerinde yeni sezonda pop art kültürünün özelliklerini taşıyan halılar görmekteyiz. Canlı ve modern renklerin bir arada bulunması evinize ayrı bir ferahlık katacaktır.

2015 Modern Halı Modelleri, uygun fiyat aralıkları ile bütçeye hitap eden yönleri fazla ilgi gören parçaları oluşturmaktadır. Günümüz dekorasyon modasına özgü inceliklerin bir arada bulunduğu halı desenlerinde genellikle kare ve dikey çizgiler dikkati çekmektedir. Bunların yanı sıra halılarda pastel renklerin de kullanıldığını görmekteyiz. Trend halı renkleri arasında vazgeçilmez özellikler taşıyan pastel renkler ise genellikle geometrik desenler ile birleşmektedir.

2015 Modern Halı modelleri, şık ve estetik yönleri ile dikkat çeken modelleri ve tarzları bir arada bulundurmaktadır. Renk uyumu olarak türkuaz ve grinin birleşmesinden oluşan modeller tüylü yapıları ile harika bir uyum sağlamaktadır. Daha ince ve daha yayvan bir model arayanlara hitap eden sade, halıflex gibi bir görünüm sergileyen halılarda modern ortamlar yaratmak adına oldukça etkili bir yön oluşturmaktadır.

2015 Modern halı modelleri

Bir önceki yazımız olan 2015 TV koltuğu modelleri başlıklı makalemizde 2015 TV koltuğu modelleri, bellona tv koltuğu modelleri ve ikea tv koltuğu modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar