04 Ocak 2015

2015 Modern yatak odası dekorasyonu

Bazı güzel modern yatak odası dekorasyonu fotoğraflarını sizler için derledik.

2015 Modern yatak odası dekorasyonu

Hemen hemen herkez gün sonunda kendini yatak odasına atar ve dinlenmek için kendine huzurlu bir ortamda hissetmek ister. Yatak odası, dergi veya kitap okumak, film veya tv izlemek için hatta huzurlu bir kahvaltının tadına varmak için kullanılabilir. Unutmayın ki, yatak odasına katabilecekleriniz sadece sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Biz bazı güzel modern yatak odası dekorasyonu fotoğraflarını sizler için derledik.

Muhafazakar dekorasyon düzeni isteyenler için beyaz ve derli toplu yaşam tarzı idealdir. Beyaz dolaplar yerleşik ince ve düşük platform yatak daha fazla yer hissi yaratır. Büyük bir avize yatak odasına ihtişam katacaktır. Ahşap lambri basit ama etkili bir dekoratiftir. Duvar rengi olarak kullanabileceğiniz sarı renk adeta güneş görevi görebilir. Yataklarınız altını daha fazla depolama için kullanabilirsiniz. Herşeyden önemlisi sakinleştirici bir ortam için doğal renkleri kullanmaktan kaçınmayın.

Yatak Odası Dekorasyonu

Bir önceki yazımız olan Yaratıcı ve ilham veren çalışma alanları başlıklı makalemizde çalışma odaları, çalışma odası dekorasyonu ve çalışma odası fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ