01 Mart 2015

2015 yeni doğan bebek odası takımları

2015 yeni doğan bebek odası takımları ile ilerleyen zaman dilimlerinde anne ve babalar, rahat ve huzur verici ortamları bebekleri için daha fazla tercih etmektedir.

2015 yeni doğan bebek odası takımları

Bebekleriniz yeni tanıştıkları dünya ile uyum içinde olmaları onların cinsiyetlerine göre renkli odalarda olmaları ile bağlantılıdır. Bu nedenle bebekleriniz daha rahat ve konforlu olmaları için odalarında bulunan renk uyumlarının onların kişilikleri konusunda da etkileri olduğunu söylemek gerekir. 2015 yeni doğan bebek odası takımları ile ilerleyen zaman dilimlerinde anne ve babalar, rahat ve huzur verici ortamları bebekleri için daha fazla tercih etmektedir. Bunun için erkek olan bebeklere daha çok bulut mavi ve beyazın tonlamalarını tercih ederken, daha yumuşak ve iç açıcı bir renk olan pembe ise yeni doğan kız bebekler için tercih edilmektedir.

2015 yeni doğan bebek odası takımları, renk ağırlığı olarak kız bebeklerde gümüş gri ve pembenin tonlarını tercih etmektedir. Ancak erkek bebeklerle ise sarı, beyaz ve yeşilin karışımından oluşan renklerle karşımıza çıkmaktadır. Yeni bebek odası modellerinde bir diğer ayrıntı ise annelerin rahat emzirebilecekleri koltuklarında bulunmasıdır. Bu noktada berjer modelleri de bebek odalarına dâhil edilmektedir. 2015 yılı içinde bulunan yeni modellerde sadelik ön plânda tutulmuştur. Ahşap renklerin tatlı tonlarını da yine bebek odası modelleri üzerinde görmek mümkün olacaktır.

2015 yeni doğan bebek odası takımları, ahşap renklerin yanı sıra kırmızı ve beyazın hâkim olduğu renk tonlamalarına da sahiptir. Beyazın ise vazgeçilmez tonları ile krem renginin yumuşak havası yeni modeller üzerinde kendini göstermektedir. Seçimlerinizin rahat ve konforlu olacağı yeni modeller sizleri beklemektedir.

2015 yeni doğan bebek odası takımları

Bir önceki yazımız olan Renkli çocuk odaları dekorasyon fikirleri başlıklı makalemizde çocuk odaları renkleri, çoçuk odası dekorasyonu ve çocuk odası duvar rengi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ