Alldesign Yaratıcı Endüstriler ve Gelişen Teknolojiler Fuarı

Ford’un sponsor olduğu alldesign Yaratıcı Endüstriler ve Gelişen Teknolojiler Fuarı & Uluslararası Tasarım Konferansları 19-21 Şubat tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi sarayında düzenlenecek. Dünyaca ünlü mimarları ve tasarımcıları bir araya getirecek etkinliğe başlıca katılacak yıldızların isimleri şu şekilde. Dünyaca ünlü mimar Daniel Libeskind, Todd Thomas, Patrick Tatopoulos, Bruce Mau, Hunter Tura ve Valerio Castelli.

Ford’un katkılarıyla dördüncüsü düzenlecen alldesign etkinliğine Türkiye’den de önemli isimler katılacak. Derin Sarıyer, Mimar ve tasarımcı Seyhan Özdemir, Koray Malhan ve Can Yalman bunlardan bir kaçı. Tasarım ve teknoloji adına ülkemizdeki ilk yapılan fuar olan alldesign’e bir çok iç mimarlık ve ev dekorasyonu firmaları, dijital tasarım firmaları, nano teknoloji firmaları, yapay zeka ile ilgilenen firmalar, reklam ajansları, grafik tasarım ajansları, aksesuar tasarımcıları ve bir çok teknoloji ile ilgilenen firmanın standları ziyaretçilerle buluşacak. Organizasyonun biletlerini TixBox satışa sundu.

alldesign_logo-660x400

Bir önceki yazımız olan Hayalinizdeki evi tarif edin danışmanlık hizmeti kazanın! başlıklı makalemizde dekorasyon, ev dekorasyonu ve Hayalinizdeki Dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar