02 Şubat 2014

Banyoyu daha geniş göstermenin yolları

Küçük banyolar insanların canlarını sıksa da aslında bu durumu değiştirmek yine insanların elinde. Yapılacak birkaç küçük ayrıntı ile birlikte banyolar olduğundan da büyük görünmeye başlayacaktır.

Banyoyu daha geniş göstermenin yolları

Banyoyu daha geniş göstermenin yolları

Küçük banyolar insanların canlarını sıksa da aslında bu durumu değiştirmek yine insanların elinde. Yapılacak birkaç küçük ayrıntı ile birlikte banyolar olduğundan da büyük görünmeye başlayacaktır. Banyoyu daha geniş göstermek için mümkün olduğu kadar açık renkleri kullanmak gerek. Canlı renklere banyoda yer vermek isteyenler bunu aksesuarlar aracılığı ile gerçekleştirebilirler.

Banyo içerisini geniş göstermek için aynalara bu bölgede sıklıkla yer vermek gerekmektedir. İrili ufaklı aynalar sayesinde banyolar çok daha ferah görülecektir. Küçük aksesuarlar banyoyu çok daha karışık gösterir. Bunun yerine büyük ve az aksesuar kullanmak gerekir. Örneğin havluları bir yere üst üste koymak yerine bir sepet içerisinde muhafaza edebilir, bölgeyi çok daha iyi kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Banyo dekorasyonu için hasırdan çamaşır sepeti modelleri başlıklı makalemizde banyo çamaşır sepeti modelleri, banyo dekorasyonu ve dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ