01 Şubat 2014

Bohem stili ile evinizi hazırlayın

Modern dekorasyonun en sevilen yönlerinden bir tanesi olan bohem stili gün geçtikçe etkisini çok daha hızlı bir şekilde arttırmaya devam ediyor.

Bohem stili ile evinizi hazırlayın

Bohem stili ile evinizi hazırlayın

Modern dekorasyonun en sevilen yönlerinden bir tanesi olan bohem stili gün geçtikçe etkisini çok daha hızlı bir şekilde arttırmaya devam ediyor. İlk zamanlarda kıyafetlerde kendini göstermeye başlamış olan bu tarzda temel olan şey, birbirinden canlı renkleri başarılı bir şekilde kullanmak, evi yaz kış canlı bir hale büründürmek. Özellikle de canlı, enerjik evlerde yaşamayı tercih eden insanlar, son günlerde bu tarz bir stili kullanmaya başladı.

Yalnızca renklerin değil, desenlerin de kombinlendiği bu stil yaz kış fark etmeden rahatlıkla kullanılabilmektedir. Baharı, coşkuyu her daim evinde yaşamak isteyen kişiler, ister evinin genelinde isterse de, arzu ettiği odalarda bu tarzı başarılı bir şekilde, kolaylıkla yapabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Evinizi kendinize göre kişiselleştirin başlıklı makalemizde dekorasyon, ev dekorasyonu ve evde yaşam alanı oluşturmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ