Çamaşır odasından en iyi verim alabilmek için

Çamaşır odasından en iyi verim alabilmek için

Evimizin en çok kullanılan alanını en iyi şekilde yenileme konusunda önerilerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz. Çamaşır odası dekorasyonu nasıl olmalı?

Çamaşır odası dekorasyonu en az bir çamaşır makinası, kurutma makinası, lavabo ve kullanışlı raflardan oluşması gerekmektedir. Çamaşır makinası ve kurutma makinasını aynı cihaz içersine yapıyorlar artık yeni teknolojilerde. Onu da tercih edebilirsiniz ancak Yıkama A+++ Kurutma B enerji sınıfında oluyor bilginize.

Çamaşır odanızda kullandığınız malzemeleri kolay erişebileceğiniz yerlerde birlikte gruplayın. Gruplamaları ürünlere göre ayırın. Örneğin temizlik malzemeleri aynı yerde olmalı. Dolaplarda kullanabileceğiniz bir çok askınız olmalı. Kıyafetlerinizi yıkayıp ütüledikten sonra asmanız gerekir. Duvara monte edilebilen ütü masası kullanmanız size yer açısından da kazanç sağlayacaktır. Hemde kolaylık sağlayacaktır.

Önemli not: Çamaşır odanızda aksesuarlara yer vermeyin.

Beğendiğimiz bir kaç çamaşır odası dekorasyonunu sizinle paylaşmak istiyoruz.

Bir önceki yazımız olan Ev dekorasyonunda şifonyer modelleri başlıklı makalemizde dekorasyon, ev dekorasyonu ve şifonyer modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar