Çocuk odasında oyuncak saklama çözümleri

Çocuk odasında oyuncak saklama çözümleri

Çocuk odasının her yerinden oyuncak mı fırlıyor? Sizlere vereceğimiz oyuncak saklama ve düzenleme çözümleri ile bu problemin önüne geçin.

Plastik kovalar çocukların oyuncaklarını koyabileceği saklama ünitesi görevi görür. Hatta kovalarınızı renkli renkli seçerseniz bu çocuk odası dekorasyonu için de yaratıcı bir fikir olacaktır. Odanın dekorasyonuna uygun renkleride mutlaka mevcuttur. Size uygun boyunu seçerseniz içerisine bir çok oyuncak sığar ve sizi zahmetten kurtarır.

Çocuk odası dekorasyonu için mobilya seçerken bazalı yatak modelleri seçerseniz içinde bir çok oyuncağı saklayabilirsiniz. Dolap raflarını ise değişik boyunlarda sepet ve kutularla doldurup dolap içini düzenleyebilirsiniz. Hemde kutularda oyuncakları muhafaza edersiniz.

Eğer çocuğunuz yoksa ilerde umarım olur diyelim. İleriye yatırım olarak saklama kutularını şimdiden alabilirsiniz. Çocuğunuz olduğunda ona da bir kaçını ayırıp oyuncaklarını koyması için verebilirsiniz.

Evinizde kullanılmayan alanları depolama köşesine çevirmeniz mümkün. Çocuk odasında kullanılmayan duvar girintisine mini dolap veya raf ünitesi yapabilirsiniz.

Son olarakta çocuklarınız kendi oyuncaklarını kendisi toparlamalı. Bunu onlara öğretmelisiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 yılına özel yenidoğan bebek odası dekorasyonu örnekleri başlıklı makalemizde bebek odası dekorasyonu, dekorasyon ve yenidoğan bebek odaları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


  • denizli büyükşehir 17.01.2014

    Gerçekten çocuklar büyüdükçe hem zevklerine uygun mobilya hem de oyuncakları, kitapları için muhafaz alanları da içeren dekorasyon çözümleri bulmak zorlaşıyor.

  • Lütfü Savaş 18.01.2014

    Ortalık yerde kalan oyuncaklar bazen çocuklar için tehlikeli olabilir, bu yüzden oyunları bittikten sonra hepsini düzenli ve tertipli bir şekilde uygun yerlere kaldırmaktır.

Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar