18 Şubat 2015

Country mutfak dekorasyonu fikirleri

Country mutfak dekorasyonu fikirleri, piyasada birçok ürünü bulunan Country uzun yıllar boyunca birçok alanda kendini gösteren dekorasyon tarzlarına imza atmıştır.

Country mutfak dekorasyonu fikirleri

Country mutfak dekorasyonu fikirleri, piyasada birçok ürünü bulunan Country uzun yıllar boyunca birçok alanda kendini gösteren dekorasyon tarzlarına imza atmıştır. Evlerinizde de rahatlıkla tercih edeceğiniz yeni dekorasyon fikirleri ile tekrar karşınıza çıkmaktadır. Country tarzı olarak bilinen tarz üzerine bakıldığında daha çok kırsal yaşam tarzı üzerine hareket eden görünümler sunmaktadır. Sade ve sıcak bir ortam yaratmak adına kendini göstermesi bu anlamda sizin için yeni mutfak modasının oluşmasını sağlayacaktır.

Country mutfak dekorasyonu fikirleri, sade ve sıcak bir yaşama sahip olmak isteyen kişilere yardım etmektedir. Son derece huzur ve sıcaklık veren ortamlar genel olarak işlemeli eskitilmiş olan mobilyaların kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Ancak mutfak dekorasyonu için düşünülen konumlar ise genellikle gül ve çiçek resimleri ile uyum halinde oluşturulmaktadır. Tül perdelerde ve halılarda mutlaka bu figürleri görmek oldukça mümkündür. Mutfak dolapları için kullanılan mobilyalar genellikle beyaz ve kremin ağırlığında hareket edilmektedir. Bunların yanı sıra country havası yaratabilmek adına kapaklarda mutlaka camın kullanılması gerekmektedir.

Country Mutfak Dekorasyonu fikirleri konusunda istediğiniz tarz uyumu ahşap objeler ile tamamlayabilirsiniz. Uyumlu olan fikirlerin yanı sıra mutfağınızı süslemek adına tercih edeceğiniz country tarzını yakalamak oldukça kolay olacaktır. İstenilen tarzı yakaladığınızda size yaşanmışlık hissi kazandırıyorsa bu noktada başarılı olduğunuzu düşünebilirsiniz. Tül ve perdelerinizde de yine aynı desen ve tarazları uygulayabilirsiniz. Mutfakta kullanacağınız buzdolabının da aykırı bir renk olarak tercih edilmesi farklı bir hava katacaktır.

Country mutfak dekorasyonu fikirleri

Bir önceki yazımız olan Küçük Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde dar mutfak dekorasyonu, dar mutfak modelleri ve Küçük mutfak dekorasyon örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ