Duşakabin alırken mutlaka dikkat edin!

Duşakabin alırken mutlaka dikkat edin

Duşakabinlerin hayatımıza girmesinden uzun bir zaman geçmiştir heralde hatırladığım kadarıyla. Bu süre zarfında oldukça fazla duşakabin modelleri çıktı. Hatta şöyle ki banyo keyfi bu duşakabinlerde oldukça keyiflidir. Ancak dikkat etmemiz şeyler olduğu da aşikar. Bugün de biz bunlardan bahsedeceğiz.

Dikkat edin! Ucuz diye kalitesiz duşakabin satın alıp keyif yapayım derken başınızı yakmayın.

Duşakabin üreticileri ülkemizde oldukça fazla olmaya başladıktan sonra sektördeki rekabette artmaya başladı haliyle. Firmalar rekabette yükselmek için fiyatları fazlasıyla kırdığı için maliyeti toparlamak amacıyla kaliteyi düşürmeye başladılar. Duşakabin fiyatları 100 liraya kadar geriledi. Şaka değil gerçek bunlar. Hem kalite düştü hemde satış sonrası müşteri ile ilgilenmez oldular.

Son teknoloji kullanılarak yapılan Duşakabinler, darbelere dayanıklı panel kullanılarak yapılan çok kaliteli mallar, piyasada ucuz ve kalitesiz malların gerisinde kalmış durumda.

Bu ucuz ve kalitesiz ürünler yüzünden evinizde ciddi ev kazaları yaşanabilir. Küçücük bir arıza yüzünden elinizdekini atıp, yeni bir duşakabin almak zorunda kalabilirsiniz.

Duşakabin alırken mutlaka daha sonra sizinle ilgileneceklerinden emin olun. Ayrıca firmanın ciddi ve güvenilir olmasına dikkat edin. Fiyatı bir kenara koyun, ürün kaliteli mi ona bakın!

Sizler için beğendiğimiz duşakabin modelleri inceleyin ve görüşlerinizi yazın 🙂

Bir önceki yazımız olan 2014 yılında modern banyo dekorasyonu nasıl olmalı? başlıklı makalemizde banyo aksesuarları, banyo dekorasyon modelleri 2014 ve banyo dekorasyon örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar