11 Ocak 2015

Eğlenceli çocuk odası dekorasyonu önerileri

Öncelikle çocuklarımızı oyalamak adına çok amaçlı bir çocuk odası dekorasyonu hazırlamalıyız. Bunun parçası olarak kullanılan renkler ve objeler baş rolde oynayacak.

Eğlenceli çocuk odası dekorasyonu önerileri

Bu yazımızda çocuklarımız için eğlenceli ve eğitici bir oda dekorasyonu hazırlamak adına önerilerde bulunacağız. Öncelikle çocuklarımızı oyalamak adına çok amaçlı bir çocuk odası dekorasyonu hazırlamalıyız. Bunun parçası olarak kullanılan renkler ve objeler baş rolde oynayacak.

Öncelikle evin hanımının çok işine gelecek bir düzenden bahsedelim. Örnekte de gördüğünüz gibi çocuk odası saklama çözümleri gayet idealdir. Çocuğunuzun dağıtacağı oyuncakları gruplayarak dolap içinde plastik kaplarda saklayarak kalabalıklığı önlemiş olursunuz. Renkli renkli kaplar seçerseniz bu çocuğunuz için renkleri kavraması açısından eğitici olacaktır. Örnekte zemin sarı olarak kullanılmış ancak buna uygun değilse oda renkli halı veya kilimler kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun eğitimi açısından kullanacağınız pano çok yararlı olacaktır. Kanepe üzerine kullanılacak ikat yastık modelleri odaya rengarenk bir görünüm katacağından kullanacağınız objelerin içinde yer almasında yarar var. Son olarak mutlaka arkadaşlarıyla zaman geçireceği bir alan oluşturun. Hemde derslerini yapabileceği bir masa sandalye grubu ideal olabilir.

çocuk odası dekorasyonu

 

Bir önceki yazımız olan Yaratıcı çocuk odası dekorasyonları başlıklı makalemizde çoçuk odası dekorasyonu, çocuk odası dekoru ve çocuk odası duvar kağıdı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ