09 Ocak 2014

Ev dekorasyonunda ikat yastık modası

Ev dekorasyonunda ikat kumaş kullanılmış yastıklar modern dekorasyon ile birleştiğinde evinizde orta asya havası yaratıyor.

Ev dekorasyonunda ikat yastık modası

Ev dekorasyonunda ikat yastık modası

Ev dekorasyonunda ikat kumaş kullanılmış yastıklar modern dekorasyon ile birleştiğinde evinizde orta asya havası yaratıyor. Orta asyada statü sahibi olan bu kumaşlar, gücü, refahı ve prestiji temsil ediyor.

İkat kumaşların her biri el dokumasıdır ve seri üretimi yoktur. Evlerde modern resim sanatına benzer bir etki yarattıkları kesin. Günümüz moda ve iç dekorasyon dünyası için Özbekistan’ın Margilan bölgesinde bulunan atölyelerde özel olarak işleniyorlar. Dünya üzerinde pek çok ülkede ikat kumaşların kullanımı yoğundur. Bunlar Arjantin, Ekvator, Bolivya, Guatemala, Amerika, Hollanda, Hindistan, Güney Amerika, Tayland, Japonya’dır. Sınırlı Sayıda ve El Yapımı olarak hazırlanan, İkat yastıklar kesinlikle sevdikleriniz için çok şık bir hediye olacaktır.

Sizler için beğendiğimiz ikat yastıkları inceleyin ve görüşlerinizi yazın 🙂

Bir önceki yazımız olan 2014 yılının Bellona yeni battaniye modelleri başlıklı makalemizde battaniye modelleri, bellona ve bellona battaniye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ