06 Ocak 2015

Ev dekorasyonunda yaratıcılık ve renkler

Ev dekorasyonunda tasarım monoton bir şeymiş gibi düşünebilir ancak seçtiğiniz renkler birbiriyle eşleşiyorsa ve birbirini tamamlıyorsa bazı şeyler farklı olmaya başlamış demektir.

Ev dekorasyonunda yaratıcılık ve renkler

Ev dekorasyonunda tasarım monoton bir şeymiş gibi düşünebilir ancak seçtiğiniz renkler birbiriyle eşleşiyorsa ve birbirini tamamlıyorsa bazı şeyler farklı olmaya başlamış demektir. Dekorasyon da kullanılacak moda sehpalar ve hatta klasik avizeler gibi aksesuarlar ile evimize enerjik bir his verebiliriz. Amerikan tarzı inek derisi gibi tamamlayıcı ev aksesuarları da eve farklılık katabilir.

Evin merkezinde kullanılacak şömine ve şömine ile kullanılan elmas desen ev içinde dikkat çeken ve beğenilen bir dekorasyona sahip olmanızı sağlayacaktır. Kullanılan canlı renkler eve kesinlikle enerjik bir hava sağlayacaktır. Eski tip kilim kullanmak zevkinizi yansıtabilir, renklerin kullanımı kilimlerde de ön plana çıkmalıdır. Eğer sade görünümlü mobilyalara sahipseniz renkli ve desenli kilim tercihi daha iyi olacaktır.

Evinizde renklerin önemini umarım anlamışızdır. Renklerin önemi kadar beyaz da bir kadar önemlidir. Parlak bir güneş gibi evinizde özellikle çarşaflarınız beyaz olmalıdır. Ve sizi mükemmel bir şekilde karşılamalıdır.

Ev dekorasyonunda yaratıcılık ve renkler

Bir önceki yazımız olan 2015 Alfemo Yatak Odası Takımları başlıklı makalemizde alfemo yatak odası, alfemo yatak odası takımları ve dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ