Hayalinizdeki evi tarif edin danışmanlık hizmeti kazanın!

Hayalindeki evi en yaratıcı bir şekilde tarif eden 5 kişiye özel danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Bir çoğumuz hayalindeki ev de oturmuyor. Cebimize uygun olarak varsaydığımız ve semtine göre not verdiğimiz evi alıyoruz. Günümüz şartlarında bir çok kişinin ise ev sahibi olmaları hayal bile edilemiyor. Ancak biz bu tabuları görmezden gelelim. Umudumuzu ve hayallerimizi kaybetmeyelim.

Hemen hemen hepimiz oturduğumuz evlerin mimarisini planlamadık. Mimar ne çizmişse o eve uyum sağlamak zorundayız. Oysaki hayalimizdeki ev, kocaman bir bahçeli veya oda düzeni olarak kat düzeni olarak daha farklı olabilir. Örnek olarak verirsem ben evime uzun bir yoldan yeşillendirilmiş bir bahçeden ulaşmak isterim. Hemde arnavut kaldırımıyla döşenmiş olsun isterim. Kocaman büyük bir bahçesi olsun, uzun ağaçlar ve rengarenk çiçeklerle süslenmiş olsun isterim. Böyle bir ev dekorasyonu hayal ederim. Taş yapı değilde ahşap bir ev olsun isterim. Havuz da olsa fena olmazdı 🙂

Facebook sayfamızdaki paylaşımı beğenip kendi duvarında paylaşan ve hayalindeki evi en yaratıcı biçimde tarif eden 5 kişi bu danışmanlık hizmetinden yararlanacaktır.

https://www.facebook.com/hayalinizdekidekorasyon

Peki sizin hayalinizdeki ev dekorasyonu nasıl?

çiçekler-içinde-ev-940x626

 

Bir önceki yazımız olan Gri duvar renkli ev dekorasyonu örnekleri başlıklı makalemizde dekorasyon, ev dekorasyonu ve gri renk dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


  • Yasemin Baltalı 14.01.2015

    Renkleri seviyorum evimin genel olarak her yeri ekru açık renkte olasını isterim ama diğer renklerle objelerle renklensin (Pembe mavi soft renkelerde güller evin her yerinde olsun) canım istedikçe tekstille farklı zamanlarda farklı renkler değişiklik yapabilmeliyim ayrıca bahçeme girerken peysaj yaptırıp doğal taşlarla süslenmiş renkli bitkilerle kameryası olan ayrıca kapalı kış bahçesinin olmasını dilerim.(suyu fazla harcamamak adına)doğal taş isterim hayalimde canlandırıyorum da rüya gibi olurdu soft renkler gözü ve gönlü okşuyor.Tatbik etmek lazım kelimeler yetersiz kalıyor..

  • Arzuhan Karabulut 15.01.2015

    Bahçe çok güzel ev hapishane gibi bu ev yerine taş bir bina boydan boya cam arada çerçeve dahi olmayacak bahçeyi evin içinde hissedeceksin daha neler neler de nasl olsa beni ciddiye almazsınızz kısacası içindede dışındada nefes almalısınız rahat etmelisiniz yaşadığınızı insan olduğunuzu hissetmelisiniz detaylar ayrıntılar incelikler haytın olmazsa olmazları.

  • ayse 15.01.2015

    hayal etmek güzeldir gercek olması ıse rüyadır

Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar