Home office çalışanlar için en doğru dekorasyon örnekleri

Home office çalışanlar için en doğru dekorasyon örnekleri

 

Home office olarak kullandığınız alanları belirlerken neylere dikkat etmelisiniz? Home office dekorasyonu nasıl yapılır?

Evinizde ofis olarak kullanılan alanlarda çalışmak artık daha keyifli ve daha pratik olacak. Birkaç özel nokta dokunuşu ile bu alan içersinde bulunmak sizin için artık daha keyifli olacak.

Öncelikle çalışma ofisinizde her eşyanızın yeri belli ve sizin bildiğiniz bir yerde olmalıdır. Kalemler, ajandalar, kağıtlar ve tüm evraklarınız belirli bir düzen ile yerleştirilmeli. Unutmayın ki ofisiniz aynı zamanda evinizin bir parçası.

Depolama alanı olarak kullanabileceğiniz en uygun alan ise masanızın altıdır. İkea gibi marketlerden alacağınız kutuları masanızın altında saklayabilirsiniz. Böylelikle sakladığınız herşeye kolayca uzanabilirsiniz. Ayrıca kutuların üzerine kutunun içinde ne olduğunu belirten etiketlerden yapıştırın.

Home office olarak kullanacağınız alan doğal gün ışığı almalı mutlaka. Ruh halinizi düzelten ve size enerji veren güneş ışınları size direkt olarak gelmemeli ancak aydınlık ortamda çalışmalısınız. Doğal olmayan florasan ışıkları kullanmayın kesinlikle. Gece saatlerinde ise halojen ışık veren soft sarı ampülleri tercih edebilirsiniz.

Sizler için derlediğimiz home office dekorasyon örnekleri inceleyin 🙂

Bir önceki yazımız olan Ev dekorasyonu için ilginç kitaplık modelleri başlıklı makalemizde dekorasyon, ev dekorasyonu ve kitaplık fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar