İç tasarımcı Suzy Hoodless ile ev dekorasyonu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

İç tasarımcı Suzy Hoodless ortaçağ parçaları ile koyu bir renk paleti kullanarak, göz alıcı bir etki yaratmak için Londra’da ev dekorasyonu çalışması yaptı. Bahçeye açılan Fransız pencereleri ile öncelikle evin arka tarafından evin içine gün ışığı dolmasını sağladı. Koyu renk düzenini evin bir çok yerine adapte etmeye çalışan iç tasarımcımız ortaçağa ait bir yemek sandalyeleri kullanarak yemek alanlarını ilgi çekici bir hale getirdi. Eve ilk girdiğinizde alışıkmadık bir koridor karşınıza çıkıyor. Kapalı bir alanda kullanılan çalışma odası harika bir şekilde dekore edilerek ev sahiplerine sunulmuş. İçerisinde 50’lerde italya’da kullanılan metal ayaklı geniş bir masa kullanıyor. Platner Sandalyeler birinci katta oturma odası penceresinin yanında duruyor. Meşe ve metal raf, Charlotte Perriand’ın tasarımından ilham alınan bir sehpada tam ortada kullanılıyor. Oturma odasında, Stockholmden satın alınan İtalyan tasarımcı Ignazio Gardella tarafından ceviz ve pirinçten üretilen yemek masası kullanıldı.

Bu evde, kesinlikle İskandinav ve Avrupa karışımı bir dekorasyon kullanılıyor. Çocuk odaları özel tasarlanmış duvar ile renklendirilmiş. Sprey boyalı MDF dolaplar, oyun odasında duvarda kullanılan hayvan figürleri bir hayli renkli bir tasarım görünümü vermiş. Banyoda kullanılan siyah beyaz fayanslarda çok ilgi çekici gözüküyor. Suzy ev sahiplerinin hayalindeki ev tasarımı yapmış gözüküyor. Albümden ev dekorasyonu ile ilgili örneklere bakabilirsiniz.

ic-tasarimci-suzy-hoodless-ile-ev-dekorasyonu-1

Bir önceki yazımız olan Küçük salonlar için ilham verici dekorasyon fikirleri başlıklı makalemizde dekorasyon, ev dekorasyon ve ev dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar