İsveçli tasarımcı Emma Olbers’in ev dekorasyonunu inceliyoruz

Emma Olbers'in ev dekorasyonu

Bu hafta isveçli tasarımcı Emma Olbers’in evini gezeceğiz. Emma Olbers evinde bembeyaz bir fon üzerine renkleri serpiştirmiş adeta ve bunu çok akıllıca yapmış. Bunun asıl sebebi bizce şudur ki bu söyleyeceğimiz maliyet açısından da sizi sevindirecektir umarım. Beyaz fon’un kullanıldığında pahalı mobilyalara ihtiyacınız olmaz. Derme çatma mobilyaların ve her birşeyin kapak gibi şeylerin ardına gizlenmesinin gerekli olmayacağını gösteriyor. Dağınık bir eve sahip olsanızda beyaz fon bunu bir dekormuş gibi hissettiriyor.

Emma Olbers evinde yatak başı kullanmamış ve ikeadan satın aldığı duvar lambasını yatak odasında kullanıyor. Yatak ucunda Olbers’in kendi tasarımlarından biri olan zarf görünümlü kutuyu görüyorsunuz. Kutunun üzerine kitaplar rastgele konulmuş buda güzel bir hava katmış bizce.

Olbers’in tasarımı olan kutular neredeyse evin heryerinde dikkatimizi çekiyor. Evinde yağmurluk ve futbol topu bile ev aksesuarı görevi görmüş diyebiliriz.

Siyah ve beyaz mutfak dekorasyonu kullanılan bu evde ahşap ve eski görünüşlü tabure fon olarak kullanışmış.

Çok rahat bir havası olan bu ev üzerinde fazla durulmamış, düzen ve uyum gözardında bırakılmış. Tamamen Emma’nın kişisel zevklerini yansıtan bir ev haline getirilmiş.

Bir önceki yazımız olan 2014 Doğtaş Mobilya Modelleri başlıklı makalemizde dekorasyon, doğtaş mobilya modelleri ve doğtaş mobilya modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar