İsveçte bir apartman dairesinin ev dekorasyonu nasıl yapılmış

İsveçte bir apartman dairesinin ev dekorasyonu nasıl yapılmış

İsveç Östermalm’da bulunan bir apartman dairesi, eski iskandinav evlerinde de gözlenen ev dekorasyonu özelliklerinden esinlenilmiş. Ev 90 mt2 alan üzerine kurulmuş. Renkli ve sade bir dekorasyon ile ferahlık veren bir atmosfere sahip. 1898 yılında inşa edilen bir binada bulunan bu apartman dairesinde toplamda 4 oda bulunuyor.

İç dekorasyon sade yapılmış, duvarlar beyaz renkte ve ışık evin içersine bolca giriyor. Tavanların yüksek olması evin içini dahada ferah ve geniş yapıyor. Evde manzaralı bir balkon da bulunuyor.

Evin döşemelerin beyaz ve ahşap olması evin daha aydınlık ve havadar olmasını sağlıyor. Mutfak oldukça büyük ve bistro gibi dekorasyonu yapılmış. Mutfak dekorasyonu oldukça modern ve şık dekore edilmiş.

Mutfak ile birleşen salon canlı ve parlak renklerde. Salonda 3 adet uzun ve büyük cam bulunması ortama aydınlık ve ferahlık sağlamış. Son olarakta bulunduğu ortama romantiklik sağlayan sevimli bir şömine de bulunuyor.

Yatak odasında koyu ve parlak renkler kullanılmış. Dekorasyon stili olarak lüks otel odasından farkı yok.

Biz bu ev dekorasyonunu çok beğendik. İnceleminizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Sevgililer gününe özel masa dekorasyonu önerileri başlıklı makalemizde 14 şubat sevgililer günü, dekorasyon ve masa dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar