12 Ocak 2015

Karaca bio granit tencere ve tava modelleri

Karaca bio granit tava ve tencere pişirme grupları son dönemin en çok ses getiren tasarımına imza attı.

Karaca bio granit tencere ve tava modelleri

Karaca bio granit tava ve tencere pişirme grupları son dönemin en çok ses getiren tasarımına imza attı. Karaca yıllardır ürettiği mutfak ürünleri tasarımıyla dayanıklı ve sağlıklı malzemelerle yine karşımızda. Karaca granit serisi başlıca ürünleri ise karaca bio granit tava, karaca bio granit tencere olmak üzere 2 grupta toplandı.

Alacağınız karaca bio granit modelleri size toplamda 5 yıl garanti kapsamında veriliyor. Böylece Karaca ürünlerine duyduğu güveni bize göstermiş oluyor. Karaca bio granit modelleri Avrupa’da çok tutan kare kesim ve köşeli modellerden oluşuyor. Bu tencere ve tavaların dış korumaları çift kat olduğundan içi ve dışıda sağlam olması amaçlanmış. Granit modellerin diğer bir avantajı da tencere veya tavanın tamamına eşit ölçüde ısının dağılması. Yani pişirdiğimiz yemek aynı derecede pişmiş oluyor.

Karaca bio granit fiyatları ise şöyle sıralanabilir.

Karaca Bio Granit Karnıyarık Tenceresi 111 Türk Lirası
Granit Tencere Karaca 99 Türk Lirası
Karaca Grey Stone Bio Granit Tava Fiyatı 88 Türk Lirası

karaca-granit-tencere-ve-tava-modelleri-3

Bir önceki yazımız olan Renkli sandalye modelleri ile evinizi renklendirin başlıklı makalemizde dekoratif sandalyeler, ev dekorasyonu ve renkli sandalye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ