03 Ocak 2015

Koreli dekorasyon uzmanlarından iç tasarım harikası

Bu yazımızda Güney Koreli iç tasarımcı olan Jung wook Han’ın iç tasarım çalışmalarını keşfedeceğiz.

Koreli dekorasyon uzmanlarından iç tasarım harikası

Ülke ve kültür farklılıkları ev dekorasyon biçimine de yansıyabilir. Dekorasyon, tasarım hayat tarzına bağlı olarak farklılıklar gösterebilir. Ve kesinlikle hayatlarını etkileyebilir. Bu yazımızda Güney Koreli iç tasarımcı olan Jung wook Han’ın iç tasarım çalışmalarını keşfedeceğiz. Tasarımcımızın çalışmalarında ilk önce dikkate çarpan kesinlikle gün ışığından yararlanıyor olmasıdır. Ayrıca beyaz rengini oldukça fazla kullanıyor. Bu güzel modern iç tasarım örneklerine beraber göz atacağız.

Tasarımcımız dekorasyonda kitaplık ve kitapların ev içinde kattığı egzotik havayı oldukça fazla kullanmış. Gün ışığından ve iç açıcı aydınlık ortamdan yararlanan ev sahibi evinde kendini huzurlu hissettiği bir ortamda kitaplarını okuyabilir ve istediği huzuru bulabilir. Tasarımcımız en çok buna önem vermiş olsa gerek.

iç tasarım harikası

Bir önceki yazımız olan Ev dekorasyonunda yaratıcılık ve renkler başlıklı makalemizde dekorasyon, ev dekorasyonu ve renkli ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Hilal Çoşkun dedi ki:

    Paylaşılan tasarımlar gerçekten çok şık ve çok güzeller evin tasarımda kullanılan beyaz renk evin içinde huzurlu ferah bir yaşam alanı sağlamış. Bu modern tasarımı bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

YORUM YAZ