30 Ocak 2014

Küçük balkon dekorasyonu nasıl yapılır

İnsanların pek çoğunun hayalinde balkonlu ev bulunur. Ancak çeşitli durumlardan ötürü birçok insan hayalindeki gibi bir balkona sahip olamaz.

Küçük balkon dekorasyonu nasıl yapılır

Küçük balkon dekorasyonu nasıl yapılır

İnsanların pek çoğunun hayalinde balkonlu ev bulunur. Ancak çeşitli durumlardan ötürü birçok insan hayalindeki gibi bir balkona sahip olamaz. Küçük balkona sahip olan insanların pek çoğu, bu balkonları depo olarak kullanırlar çünkü başka nasıl kullanacağını bilmezler. Yapılacak birkaç küçük düzenleme ile bu yerler çok keyifli bir yaşam alanı haline gelebilir.

Küçük balkon dekorasyonunda önemli olan balkonun her yerini kullanabilmektedir. Örneğin balkonda yer alan korkuluklara saksı askıları asılabilir ve rengarenk çiçekler balkonu süsleyebilir. Minik kilimler, sehpaların koyulacağı bir balkona sandalye ya da büyük yastıklar koyulabilir. Böylelikle de balkon artık depo olarak kullanılmayacak ve insanların severek vakit geçirdiği bir yer olmaya başlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Huzur dolu bahçe dekorasyonuna sahip olun başlıklı makalemizde bahçe dekorasyon fikirleri, bahçe dekorasyonu ve dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. 34numara dedi ki:

    Genellikle küçük balkonları ıvır zıvır doldurmak için kullanırız.Geçenlerde ikea rusyada yarışma düzenlemişti küçük balkonları kullnşlı hale getirin diye resimlerine baktımda adamlar neler yapmışlar.Önemli olan mantıklı düşünmek

YORUM YAZ