Kullanışlı mutfak dekorasyonları için öneriler

Kullanışlı mutfak dekorasyonları için öneriler

Ev hanımları için mutfaklar herşeydir. Gün içersinde zamanınının neredeyse yüzde doksanını mutfakta geçiren hanımlar için mutfak dekorasyonu iyi düşünülmeli.

Mutfak dekorasyonu yaparken öncelikle mutfakta hareket alanlarınızı belirleyin. Mutfağınızda pişirme, yeme, çalışma, sohbet etme gibi alanların bulunduğunu biliyor muydunuz. Mutfak dekorasyonu ile ilgili fikirleri kendi evinizde uygularken aile olarak burada rahat etmeniz gerektiğini unutmayın.

Mutfağınızın elektroniklerinin çalışırken çıkardıkları seslere dikkat ederek satın almanızı öneriyoruz. Bunların çıkardıkları seslerden rahatsız olmayın. Mutfağınızda sıcak bir ortam hazırlamak istiyorsanız. Burayı aynı zamanda sohbet ortamı olarak da kullanıyorsanız mutlaka aydınlatma olarak abajurdan yararlanın. Mutfağınızda kullandığınız döşemelerin kolay leke tutmayan malzemeden yapılmasına dikkat edin.

Sizler için beğendiğimiz mutfak dekorasyonu örnekleri inceleyin ve görüşlerinizi yazın 🙂

Bir önceki yazımız olan Yepyeni renkli mutfak tezgahı modelleri başlıklı makalemizde dekorasyon, mutfak dekorasyonu ve mutfak tezgahları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


  • Betül 26.10.2014

    Bu mutfaklarda ne güzel yemekler yapılır varya. 🙂

Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar