Mobilyalarınızı kolayca yenileyin

Mobilyalarınızı kolayca yenileyin

Birçok insan evinde bulunan eşyaları belirli aralıklarla yenilemek isterler ancak çeşitli nedenlerden dolayı gerçekleşmez. Ancak eşyaları yenilemek demek illaki yeni eşyalar satın almak anlamına gelmez. Mobilyalar üzerinde yapılacak küçük oynamalar sonucunda onların yepyeni görünmesi sağlanabilir. Örneğin sandalyeleri sünger ve çeşitli kumaşlarla kaplayarak yepyeni bir görünüm elde edilebilir.

Bunun yanı sıra özellikle de masa, sehpa gibi mobilyaları istenilen desenlerde boyamak oldukça kolaydır. Yapılacak olan boyama öncesinde bir kat astar atılması boyanın çok daha kalıcı olmasını sağlayacaktır. Ayrıca pek çok yerde satılan stickerlar da insanların işini görecektir. Ayakkabı dolapları, çalışma masaları gibi alanlar bu tarz yenilenmeler ile harika görünecekler, bulundukları ortamı değiştireceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Evinizi kendinize göre kişiselleştirin başlıklı makalemizde dekorasyon, ev dekorasyonu ve evde yaşam alanı oluşturmak hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


 • hd tv izle 26.02.2014

  çok mantıklı evet ama artık çok eskidimi değiştirmekten başka çare kalmıyor ki bence pek kimse uğraşmaz o işle 🙂

 • uçak bileti 12.05.2014

  bahar temizliğiyle birlikte mobilyaları da bir elden geçirmek iyi olacaktır

 • döşemelik kumaşlar 25.06.2014

  Mobilyalarınızı kolayca yenilemenin en kolay yöntemi kumaşlarını yenilemek.

 • tütü evi 9.10.2014

  Evimize yeni mobilya almak hem çok masraflı hemde yeni eşya yerleşimi olarak çok sıkıntılı onun yerine var olan mobilyalarımıza ufak dokunuşlarla yeni bir tarz kazandırmak hem ekonomik olarak daha uygun hemde daha pratik.

Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar