Modern ve vintage birleşimi muhteşem banyo dekorasyonu

Bu harika banyo dekorasyonu modern ve vintage özellikler kullanılarak yapıldı. Irina Schastlivaya tarafından gerçekleştirilen bu dekorasyon sadece çini desenler kullanılarak sanat eseri görünümünde yapıldı. Sıkıcı bir banyo değil de insanı adeta davet eden bir iki göz alıcı detayı bulunuyor. Altın kollar, ince altın fayans adeta insanı mest ediyor. Ortam aydınlatması akıllıca kullanılmış, Yetenekli tasarımcımız adeta inanılmaz bir çalışma yapmış.

Vintage banyo dekorasyonu ve modern banyo dekorasyonu özellikleri birleşince bu güzel sanat eseri ortaya çıkmış. Gerçek bir profesyonel değilseniz oldukça zor bir iş. Sadece fayans, cam kapılar, güzel desenler ve dekorlar ile şık bir renkle modern mobilyaları birleştiren bu lüks banyo dekorasyonu adeta şahane. Aynanın üzerindeki halojen ışıkların şehvetli kırmızı kiremitin üzerine düşmesi çok iyi olmuş diyebiliriz.

modern-vintage-banyo-dekorasyonu-1

modern-vintage-banyo-dekorasyonu-2

Bir önceki yazımız olan IKEA banyo dekorasyonu örnekleri başlıklı makalemizde banyo dekorasyonu, banyo dekorasyonu örnekleri ve ikea banyo dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


  • new fx15 27.01.2015

    Banyoların dekorasyonunu oldukça beğendim yapanların ellerine sağlık

  • Orjinal Çam Yağı Şampuan 2.02.2015

    Birbirinden güzel dekorasyonlar var kararsız kaldım. Ayrıca paylaşımınız için de teşekkür ederim.

  • Pembe maske 4.02.2015

    Banyolar çok aydınlık ve çok güzeller

Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar