Mutfak dekorasyonu yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

Mutfak dekorasyonu

Mutfaklarımızda dolaplar dekorasyonumuzun en önemli parçasıdır. Mutfağınızın boyutuna göre rengini ve modelini seçmelisiniz. Eğer küçük bir mutfağa sahipseniz beyaz ve daha açık tonları tercih etmelisiniz. Bu mutfağınızı daha geniş ve ferah gösterecektir. Büyük mutfakta ise ada mutfak modellerini tercih edebilirsiniz.

Mutfak dolaplarını tercih ederken renklerin birbiri ile uyumuna dikkat etmenizi öneriyorum. Bunun dışın dolaplarda kullanacağınız malzemelerin hijyenik olmasına özen gösterin derim. Küçük mutfaklarda özellikle desenli modellerden uzak durun. Düz ve gözü yormayan açık renkli modelleri tercih edin. Küçük mutfağınızda ve hatta ki büyük mutfaklarda da açık raf mutfak modelleri gayet şık olacaktır.

Mutfak dolaplarında en önemlisi mutfağınızın ölçülerine ve şekline uygun olarak tasarlanmasıdır. Mutfak ölçülerinize mutlaka dikkat edin.

Sizler için beğendiğimiz mutfak dekorasyonlarını inceleyin ve görüşlerinizi yazın 🙂

Bir önceki yazımız olan En yeni mutfak dekorasyonu örnekleri başlıklı makalemizde 2014 mutfak modelleri, modern mutfak dizaynları ve mutfak dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar