Öğle yemekleri için masa dekorasyonu nasıl olmalı

Öğle yemekleri için masa dekorasyonu nasıl olmalı

Öğle yemekleri için hazırlayacağımız masa dekorasyonu en azından akşam yemekleri için hazırlanan masa dekorasyonu kadar şık olmalıdır.

Öğle yemeği sofra dekorasyonunu hazırlamaya başlarken masanın ortasına yerleştireceğiniz yuvarlak porselen bir servis tepsisi atıştırmalıkları, peçete ve bardakları bir arada olmasını sağlar ve misafirlerinize kolaylık sunar. Bardak takımı, peçete takımı ve kahvaltılık takımı masa dekorasyonunuz için çok önemlidir. Tüm bunların renk uyumu sizin zevkinizi yansıtacaktır. Renkleri seçerken tek bir renk paleti içerisinden seçmelisiniz.

Öğle yemeği masa düzeninde basit ve sadelikten yana olursanız daha düzenli bir görünüm sağlayacaktır. Keten dokulu peçeler ile benekli kahvaltılık takımları ve kurdele ile tutturulmuş bir ağaç dalı muhteşem bir dekorasyon yaratmanızı sağlayacaktır. Astarsız tuval kumaşı ile organik dokulu Amerikan servisleri elde edebilirsiniz.

Bardak ve şişelerinizin çevresinde peçete takımlarınız yer almalı. Bu sayede sıvı dökülmeleri olursa önlem alması da kolay olacaktır. Aynı zamanda dekoratif olarak etki sağlayacaktır. küçük boy seramik vazoyu ters çevirip tepesindeki deliklere tutma ipi koyarak atıştırmalıkları saklayacak çan biçiminde kapak elde edebilirsiniz. Seramik vazo, sıcak yaz günlerinde atıştırmalıkları serin tutmanızı sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan En iyi Bellona yemek odası takımları başlıklı makalemizde bellona yemek odası, bellona yemek odası 2014 ve bellona yemek odası takımı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar