Pembe banyo dekorasyonu evinizin neşesi

Pembe banyo dekorasyonu evinizin neşesi

Hanımların çok daha fazla ilgisini çeken canlı renklerden bir tanesi olarak karşımıza çıkan pembe, banyo dekorasyonunda çok önemli bir yere sahip!

Daha dinamik ve daha genç bir görünüm için tercih edilen pembe, 2014 pembe banyo dekorasyonu seçimlerinde çok fazla kullanılıyor. Dekorasyon fikirleri arasında belki de en uçuk renklerden bir tanesi olan pembe renk tasarımcıların çok fazla tercih ettiği ve farklı ürünlerde kullandığı en özel renklerden bir tanesidir.

Ayna, küvet, duşakabin ve daha birçok üründe tercih edilen bu renk ile birlikte sizler de banyolarınızı çok daha canlı ve çok daha ferah bir noktaya taşıyabilirsiniz, bunun yanı sıra daha zengin bir görüntü sunacağını da belirtmek gerekiyor.

Sizler için beğendiğimiz banyo dekorasyonu modelleri inceleyin ve görüşlerinizi yazın 🙂

 

Bir önceki yazımız olan Siyah beyaz banyo dekorasyonu örnekleri 2014 başlıklı makalemizde banyo dekorasyonu, banyo dekorasyonu modelleri ve banyo dekorasyonu örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


  • paspas seti 25.02.2014

    Pembe çok değişik ve güzel durmuş banyoda…Bu güzel renk seçimini aynı renk tonlarından oluşan banyo paspas seti ile tamamlamak şart 🙂

Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar