29 Ocak 2014

Pratik bahar temizliği nasıl yapılır

Baharın gelmesi her ne kadar pek çok anlamda insanları heyecanlandırsa da pek çok kadın için bahar demek, bahar temizliği anlamına gelir.

Pratik bahar temizliği nasıl yapılır

Pratik bahar temizliği nasıl yapılır

Baharın gelmesi her ne kadar pek çok anlamda insanları heyecanlandırsa da pek çok kadın için bahar demek, bahar temizliği anlamına gelir. Ve birçoğu için de bu durum oldukça zordur. Yapılacak ufak bir planlama ile bu temizliğin üstesinden rahatça gelinebilir. Bahar temizliği yapılırken ilk olarak mutfaktan başlanması gerekmektedir. Ardından tuvalet, banyo temizliğinin de ayrıntılı bir şekilde yapılması sonrasında odalara geçiş yapılabilir.

Kışlıkları kaldırmasının en sona bırakılması, temizliğin kolaylanmasını sağlayacaktır. Kışlıklar kaldırılırken bir yandan da ev tekstili ürünleri yıkandığı zaman işler oldukça kolaylanmış olacaktır. Bunun yanı sıra kış aylarında çekmecelere tıkışılan pek çok ufak ayrıntı da bu temizlik ile birlikte yerli yerine taşınacaktır.

Bir önceki yazımız olan Evde renklerin etkin kullanımı başlıklı makalemizde dekorasyon, dekorasyon renk seçimi ve ev dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. canlı tv izle dedi ki:

    teşekkürler vermiş oldugunuz bilgiler için sıralamada güzel olmuş 🙂 Önce mutfak tabiki

  2. ers dedi ki:

    bu konuyu bayanların özellikle okuması gerekir çünkü bahar temizliği sendromu yaşayanlar onlardır.

YORUM YAZ