Raydolap satın almadan önce bilinmesi gerekenler

Raydolap satın almadan önce bilinmesi gerekenler

Yatak odası dekorasyonu veya giyinme odası dekorasyonunda sıkça kullanılan raydolap, normal bir dolaptan farklı olarak tek özelliği dolap kapaklarının raylı olmasıdır. Sürgülü kapak mantığının kullanıldığı bu dolaplarda menteşeli dolap mantığı sürgülü dolap mantığı ile ortadan kaldırılmış ve büyük bir kolaylık sağlanmıştır.

Raydolapların yerden de tasarrufu vardır. Küçük boyutlu evlerde oldukça fazla tercih edilen bir dolaptır. Evin en çok yatak odası ve giyinme odası bölümlerinde tercih edilirler. Ev hanımlarınca ev mobilyaları kategorisinde çok fazla tercih edilirler. Bu dolapların en büyük özelliklerinden bahsedecek olursak eğer; bu ürünlerde asansör askı gibi dolap için aksesuarlar ile kendi iç dizaynınızı gerçekleştirerek giysileri istediğiniz gibi dolaba yerleştirip ve aynı zamanda ceket, pantalon ve gömleğinizi kırışmadan çıkarabilirsiniz. Eğer evinizde değerli eşyalarınız için kasa tutuyorsanız, kasanızı da dolaba saklayabilirsiniz. Raylı dolapların en büyük kolaylıklarından birisi de içinin geniş bir alan oluşturmaya müsait olmasıdır. Bu şu demek oluyor. Kapaklar sürgülü olduğundan yani açılmadığı için dolabın önündeki geniş alanı istediğiniz gibi kullanıyor olursunuz.

Raydolap satın almadan önce malzemenin kalitesi ve işçiliğin kalitesine dikkat etmelisiniz. Diğer bir önerim iste mutlaka evinizdeki boş alana göre özel sipariş raydolapları tercih edin.

Sizler için beğendiğimiz raydolap modelleri inceleyin ve görüşlerinizi yazın 🙂
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar