Taş desenli duvar kağıdı modelleri

Son derece hızlı gelişen bir dönemdeyiz. Bu nedenle ev dekorasyon fikirleri de farklı bir hal almaya başladı. Özellikle duvar kağıtları ve renkleri konusunda marjinal olmayı tercih eden birçok kişi bu anlamda yeni tasarımları evlerine konuk etmeye başladı. Duvar dekorasyon modası içinde kendine özel bir yer yapan taş desenli duvar kağıdı modelleri, son günlerde birçok kişinin evinde görebileceğimiz yeni bir tarz oluşturmaktadır. Rahatlığı ve görselliği sevene herkesin evlerinde en iddialı bir şekilde bulunduracağı taş desenli modeller, özellikle odanızda sokak modasını yansıtan bir hava taşıyacaktır.

Taş desenli duvar kağıdı modelleri, kiremit tonları ve ahşap tonların birlikte kullanılarak belirli desenler ortaya çıkarması ile karşımıza çıkmaktadır. Ahşap tonların evinizde oluşturacağı sıcacık tonlamalar sayesinde birçok kişinin renk seçeneklerinde özgür kalmasını sağlayacaktır. Farklı taş motiflerinin de kullanıldığı evlerde, tuğla görünümünün verildiği modellerin yanı sıra orta boy taş modellerinin de resmedildiği modeller dikkatleri çekmektedir. Evinizde krem beyaz ve gri tonlamalarında bulunan modelleri de rahatlıkla kullanma şansına sahipsiniz.

Taş desenli duvar kağıdı modelleri seçerken dikkat etmeniz gereken evin kendi model yapısı ve renk uyumu olacaktır. Oldukça modern ve havalı bir ortama kavuşmak için tercih edeceğinizi taş desenli duvar kağıdı modelleri, evinizde en çok salon ve oturma odası bölümlerine yakışacaktır. Birçok kişinin rahatlıkla kullanacağı bu modelleri evinizi rahatlıkla uydurabilirsiniz.

Taş desenli duvar kağıdı modelleri

Bir önceki yazımız olan Renkli Duvar Kağıtları Modelleri başlıklı makalemizde Duvar kağıdı kaplarken bilinmesi gerekenler, duvar kağıtları fiyatları ve duvar kağıtları koçtaş hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar