Yaratıcı ve ilham veren çalışma alanları

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

İnternetin hayatımıza girmesiyle, bir çalışma alanı fikri çoğumuzun hayali ve isteği haline gelmiştir. Daha çok sanatçı veya tasarımcılar daha güzel çalışma alanları oluşturmak, yaptığı işten ilham almak için evde çalışma alanlarına özen gösterir hale geldi. Bu yazımızda 20 güzel çalışma alanını inceleyeceğiz.

Ofisinizin açık alana sahip olması daha ferah bir ortam yaratmanızı sağlayabilir. Bu size istediğiniz huzurlu ve ilham veren ortamı sağlayacaktır. ve Hiçbir dikkat dağıtıcı etken olmamalıdır.

Eğer güzel bir iklimde yaşıyorsanız, temiz hava ve güneş ışığı size istediğiniz yaratıcı ofis ortamını sağlar. Ahşap kullanılarak yapılan çalışma alanlarını tasarımcılar ve sanatçılar oldukça yaratıcı bulurlar.

Yanyana çalışan bir tasarım ekibi için her çalışan arasında sınırlara ihtiyaç vardır. Yanyana kullanılan sandalyeler herkes için uygun olmayabilir ancak sadeliği çok harikadır.

Bazen rahat ve ferah bir çalışma ortamı yaratmak için pencere önlerini kullanabilirsiniz.

çalışma alanı fikirleri

Bir önceki yazımız olan Ev dekorasyonunda yaratıcılık ve renkler başlıklı makalemizde dekorasyon, ev dekorasyonu ve renkli ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar