Yatak odası için perde modelleri baharı getiriyor

Yatak odası için perde modelleri baharı getiriyor

Tüm günün stresini rahat bir uyguyla atabiliriz. Uyandığımızda ise ilk gördüğümüz nesneler bizi rahatlatabilir veya tam aksine strese sokabilir. Bu sebeple yatak odası perde modelleri son derecede önemlidir.

Yatak odanızdaki perdeleri yenilemekle işe başlamalısınız. Yatak odası dekorasyonu güzel bir odada yatağınızdan kalkınca perdeyi aralamak sonrasında pencereyi açıp derin bir nefes almak bununla birlikte güne pozitif başlamanızı sağlayacak.

Mobilyalarınız düz renkliyse desenli perde modelleri yatak odanız için uygun olacaktır. Karmaşık desenli modellerden uzak durup düz ve sade modellere yönelmelisiniz. Perdenizi kesinlikle yatak örtünüzle uyumlu olacak şekilde seçmelisiniz. Hatta bizim önerimiz aynı kumaşı kullanarak yatak örtüsü diktirmenizdir.

Eğer odada desenli duvar kağıdı kullanıyorsanız, düz perde modelleri tercih etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Ev dekorasyonunda ikat yastık modası başlıklı makalemizde dekorasyon, ev dekorasyonu ve ikat desenli yastık hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


  • Ankastre 15.12.2014

    En baştaki mavili yatak odasını çok beğendim. özellikle perdeleri çok şeker gözüküyor. sade eşyalar seçilmiş ama beyaz ile buluşunca çok ferahlatıcı olmuş.

Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar