Yeni gelin evi mutfak dekorasyonu örnekleri

Yeni gelin evi mutfak dekorasyonu örnekleri

Yeni evliler evlerini ilk kurdukları vakit bakmaya bile kıyamazlar. Herşey yeni ve pırıl pırıl olur. Şimdiki gelinler oldukça şanslılar.

Yeni mutfak dekorasyonlarında her eşyanın çok modern ve çok kullanışlı olduğunu biliyoruz. Gelin evi mutfakları genellikle kız tarafının şanı şöhretidir. Bu açıdan bakıldığında çok özene bözene yapılacağını düşünmekteyiz. Beyaz eşya dışında kalan tüm mutfak eşyalarını gelin tarafı alır ancak bazı adetlerde beyaz eşyalarıda gelin tarafı almaktadır. Diğer mutfak eşyaları ise tencereleri çatal ve bıçak takımları, misafir ve günlük takımlar olarak ayrılır. Daha saymakla da bitmez. Bunların hepsi özenle yerleştirilir. Biz yeni ev kuracak çiftlere modern mutfak dekorasyonu örneklerini gösterelim istedik.

Bir önceki yazımız olan Ev dekorasyonu içerisinde kiler organizasyonu nasıl yapılır? başlıklı makalemizde gıda depolama, kiler ve mutfak ipuçları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bu yazıyı beğendin mi? Öyleyse paylaş, görüşlerin bizim için önemli.


  • Yerev Dekor 20.08.2014

    Mutfaklarında yer döşemelerin de sadece taş döşeme kullanmak yerine kabarmayan suya dayanıklı laminat parkeleri özellikle tavsiye ederim.
    Mutfak dolaplarınızla ve masa sanldalyeleriniz daha kolay uyum sağlandığını uyguladığınız da sizde göreceksiniz.

    Yeni gelinlere mutluluklar dilerim.

Facebook’da Bizi takip edin!
Kategoriler
İlginizi Çekebilecek Yazılar