2015 Bellona Köşe Takımları

1.423

Türkiye’nin en seçkin mobilya mağazalarından olan Bellona 2015’in mobilya modellerini, zevklerini, tarzını ve renklerini içinde barındırmaktadır.

2015 Bellona Köşe Takımları

2015’in Bellona mobilya kreasyonunda köşe takım koltukları çok ilgi görmektedir. Türkiye’nin en seçkin mobilya mağazalarından olan Bellona 2015’in mobilya modellerini, zevklerini, tarzını ve renklerini içinde barındırmaktadır. Bu yüzden Bellona köşe takımları modern evlerde çok tercih edilen koltuk modelleri arasında yer almaktadır. Köşe takımlar son yıllarda özellikle de spor ve modern döşenmiş evlerde ve yer sıkıntısı olan mekânlarda sıkça kullanılan ve tercih edilen koltuk modelleri arasında yer almaktadır.

Bellona köşe takım modelleri; klasik, modern ve spor modelleri içinde barındırmaktadır. Bu modellerden evinize en uygun olanını tercih ederek farklı bir tarzı evinizde yorumlayabilir ve farklı bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Bellona köşe takımları pek çok renkleri ile 2015’in renkli model ve desenlerini içinde barındırmaktadır. Özellikle de köşe takımları, çiçek ve asimetrik desenleri içinde ya da yastıklarında barındıran seçeneklerden oluşan modelleri bulunmaktadır. Kumaşını ve rengini kendi zevkinize göre de seçebileceğiniz bu modelleri son yılların modern mekânlarında kullanılmak için mimarların bile sıkça tercih ettiği mobilyalar arasında yer almaktadır.

Köşe takımları, özellikle de küçük evlerin kullanışlılığını arttırır ve modern ve şık bir görünüm yaratır. Köşe takımları, açılabilir ve yatak olabilir modelleri de içinde barındırmaktadır. Bu sayede ayağınızı uzatıp rahatça televizyon izleyebilir ya da yatak yapıp üzerinde uyuyabilirsiniz. Ayrıca bazanın altında bulunan büyük kasası sayesinde pek çok eşyanızın ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Bellona köşe takımları mutfaklara da uygulanabiliyor ve masası ve rahat koltukları ile hem çok şık hem de çok modern bir görüntü yaratabiliyor. Bellona köşe takımları başka hiçbir yerde bulamayacağınız özelliklere ve kaliteye sahip olduğundan en çok tercih edilen köşe takımların arasında yer alıyor.

Bellona Köşe Takımları

Bir önceki yazımız olan 2015 Çalışma Masası Modelleri başlıklı makalemizde 2015 çalışma masası modelleri, 2015 dekorasyon ve çalışma masası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019