2015 Dekoratif ayna modelleri

545

Aksesuar modelleri arasında aynaların özel bir yeri bulunmaktadır. Evinizi daha geniş göstermek veya daha şık göstermek adına dekoratif olan aynaları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

2015 Dekoratif ayna modelleri

Aksesuar modelleri arasında aynaların özel bir yeri bulunmaktadır. Evinizi daha geniş göstermek veya daha şık göstermek adına dekoratif olan aynaları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aynalar genellikle bir evin tamamlayıcısı niteliğinde olmaktadır. İster yatak odalarınızda isterseniz banyolarınızda, isterseniz de salonlarınızda dekor olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2015 dekoratif ayna modelleri kapsamında birçok kişinin tercihi olan taşlı modeller, evi oldukça şık göstermektedir. Aynı zamanda salonlarda altın varaklı olarak karşımıza çıkan ayna modelleri yeni sezonda da zengin bir görünüm yaratmak isteyenler için oldukça ideal modeller arasında yer almaktadır.

2015 dekoratif ayna modelleri kullanmak istediğiniz alanlara uygun olarak kendini göstermektedir. Yeni sezonda altın yaldızlı olan modellerin yanı sıra sade çerçeveli olan modellerde kendini göstermektedir. Aynaların simetrik olmayan çeşitleri ise ayna isteyenler için ideal bir görünüm ortaya koyacaktır. Aynaların sadece duvarda olmasını beklemeyen kişileri için tavanlara da konulan aynalar dikkatleri çekmektedir. Kenarları işlemeli olan ve yaldızlı olan aynalar ise salonların en çok tercih edilen aksesuarları olmaya aday görünmektedir.

2015 dekoratif ayna modelleri, tarihi bir hava yaratmak isteyen kişiler için özel işlemeli modelleri ile dikkati çekmektedir. İsteyen kişilerin genel olarak evlerinde modern çizgiler yaratması aynaların yardımları ile gerçekleşebilmektedir. Aynaları bir bütün olarak değil duvarda süs olarak parçalı bir şekilde gösteren modellere ise yeni sezonda sıklıkla rastlamak mümkün olacak gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Modern oturma odası duvar üniteleri başlıklı makalemizde bookcases, columbini ve duvar ünite örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019