2015 genç odası takımları

2.247

Gençlerin kendi isteklerine uygun bir şekilde tasarlamak istedikleri 2015 genç odası takımları, birçok seçeneği ile 2015 yılı içinde uygun birçok model ile karşımıza çıkmaktadır.

2015 genç odası takımları

Gençlerin kendi isteklerine uygun bir şekilde tasarlamak istedikleri 2015 genç odası takımları, birçok seçeneği ile 2015 yılı içinde uygun birçok model ile karşımıza çıkmaktadır. Yeni sezonda her gencin kendi hayallerine uygun olan modelleri bulması ve ona uygun bir tasarım gerçekleştirmesi için tüm markalar farklı tarzlar ortaya koymuştur. Genç odalarında tercih edilen en önemli durum ise seçilen mobilyaların mutlaka duvar rengine uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Manyetik özellikli duvar kâğıtları bu anlamda etkili olabilmektedir. Gençlerin iyi vakit geçirebileceği ve etkili bir ortam yaratabileceği bu odalar ise gençlerin enerjisi için oldukça uyumlu modellerden oluşmaktadır.

2015 genç odası takımları, kızlar için prenses odalarını anımsatmaktadır. Yatak üzerinde bulunan küçük perdeler ve dört tarafı yüksek olan yatak modelleri ile onlara uyumlu çalışma masası, koltuk takımı ve dolaplar oldukça şık bir görünüme sahiptir. Yeni modeller üzerine bakıldığında erkekler için daha sade modeller tercih edilmektedir. Mavinin ve türkuaz renklerin ağırlıkta olduğu bir erkek genç odası senesi sizleri beklemektedir. Kızlarda ise daha sade modelleri tercih etmeyi düşünenlere uygun olan krem rengi ve pembenin karışımı olan odalar mevcut bulunmaktadır.

2015 genç odası takımları, rahatlık ve konfor üzerine düşünülerek oluşturulmuştur. Yatakların üzerinde bulunan spot aydınlatmalar ve küçük kitap rafları ile oldukça şık bir ortam yaratılmıştır. Aynı zamanda kitaplık modelleri de yine farklı bir tarz oluşturmak isteyenlere yardımcı olacak modellerden oluşmaktadır.

2015 genç odası takımları

Bir önceki yazımız olan Genç odası içinde ders çalışma alanları başlıklı makalemizde 2015 genç odası, ev dekorasyonu ve genç kız odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019