2015 modern çatı katı dekorasyon önerileri

1.817

Çatı katı ve teraslı ev sahibi olmak çoğumuzun hayalini süsler. Çatı katı dekorasyon açısından günümüzde baktığımızda daha modern ve daha samimi görünümlere sahip olabiliyor.

2015 modern çatı katı dekorasyon önerileri

Çatı katı ve teraslı ev sahibi olmak çoğumuzun hayalini süsler. Çatı katı dekorasyon açısından günümüzde baktığımızda daha modern ve daha samimi görünümlere sahip olabiliyor. Çatı katı dekorasyonları, sıcak ve samimi bir görünüme sahiptir. Eşya seçimi genelde dekoratif mobilyalar ile kalabalık yapmadan daha kullanışlı olarak tercih edilir.

Çatı katı dekorasyonu kullanacağınız mobilyaya göre iyi veya kötü şekilde değişebilir. Kullanacağınız mobilyalar mutlaka fonksiyonel ve dekoratif olmalıdır. Alanın büyüklüğüne göre mobilya seçimlerinizi yapmalısınız. Kullanacağınız kanepeler açılır kapanır özellikte olabilir. Aynı şekilde yemek masası, çalışma masası veya sehpalarda bu şekilde kullanılarak kullanışlı bir çatı katı dekorasyonu yapabilirsiniz.

Çatı katı dekorasyonu kullandığınız renklere göre de daha canlı gözükebilir, Aydınlık renkleri kullanmanızdan yanayız çünkü seçilen renkler ortama ferahlık katabiliyor. Günümüzde gördüğümüz çatı katlarından size ilham veren bir kaç çatı katı dekorasyon örnekleri hazırladık.

cati-kati-dekorasyon-onerileri-6

Bir önceki yazımız olan Düz renk koltuk takımları için ikat yastık modelleri başlıklı makalemizde ev aksesuarları, ikat yastık ve ikat yastık modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019