2015 modern lavabo modelleri

584

2015 modern lavabo modelleri ise sadece ellerinizi yıkamak için kullandığınız alanlar olmaktan çok dekoratif yönü yüksek olan modellerden oluşmaktadır.

2015 modern lavabo modelleri

Banyo dekorasyonu kapsamında birçok kişinin dikkat ettiği alanlar lavabolar olmaktadır. 2015 modern lavabo modelleri ise sadece ellerinizi yıkamak için kullandığınız alanlar olmaktan çok dekoratif yönü yüksek olan modellerden oluşmaktadır. Tuvalet ve banyolarda genellikle kullanılan lâvabolar yeni sezonda oldukça yeni tasarılar ile karşımıza çıkmaktadır. Son yıllarda değişmeyen bir etki yaratan dekorasyon modelleri arasında yer alan tezgâh üstü lâvabo modelleri oldukça kullanışlı modellerdir. Aynı zamanda şeffaf ve ahşap görünümlü olan lâvabo modelleri de yeni sezonun dikkat çeken modelleri arasında kendini göstermektedir.

2015 modern lavabo modelleri, standart formdan uzak ve farklı modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Banyoların vazgeçilmezleri arasında yer alan dekoratif modellerde ahşap dolaplar üzerine kurulu olan oval lâvabo modelleri son yıllarda evlerde tercih edilen bir sisteme sahiptir. Sıra dışı bir görüntü yaratmak isteyenler içinde, taş görünümlü olan lâvabolar kullanılmaktadır. Tamamen işlemesiz bir şekilde kullanılan bu lâvabo modelleri ise görüntü olarak bir kaynaktan akma hissi uyandırmaktadır. Zengin gösterim sağlamak isteyenler içinde bir diğer lâvabo şeklide iki yana uzanan oval lâvabolardır.

2015 modern lavabo modelleri, taş bir zemin üzerine oturtulan beyaz seramik lâvabolar ile dikkati çekmektedir. Siyah renklerde olan modeller ile ışıklandırmalı olan lâvabo modelleri modern çizginin etkili bir yönünü oluşturmaktadır. Kahverengi olan lâvabolar ise görüntü olarak ahşap bir çizgi uyandırmaktadır. Bu yönü ile doğal bir ortam oluşturmaktadır.

2015 modern lavabo modelleri

Bir önceki yazımız olan IKEA banyo dekorasyonu örnekleri başlıklı makalemizde banyo dekorasyonu, banyo dekorasyonu örnekleri ve ikea banyo dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019