2015 Teras Dekor fikirleri

430

2015 teras dekor fikirleri oldukça göze çarpıcı şekilde boy gösteriyor. Geçen yıl hayatımıza giren doğal taş, bu yılda halen etkili bir dekorasyon ürünü olarak talep görüyor.

2015 Teras Dekor fikirleri

Tüm günün yorgunluğunu açık hava da bir kahve yudumlarken atmak ve aynı zamanda en konforunu yaşamak için en rahat olan mekanlar teraslardır. Elbette ki her evin bir terası hatta bir balkonu olmayabilir. Ancak bu konuda şanslı olanlar için teras dekorasyonu hem eğlenceli bir uğraş, hem de keyifli vakitler için bir ön hazırlık olacaktır.

2015 teras dekor fikirleri oldukça göze çarpıcı şekilde boy gösteriyor. Geçen yıl hayatımıza giren doğal taş, bu yılda halen etkili bir dekorasyon ürünü olarak talep görüyor. Teras dekorasyonunda da sık sık kullanılan doğal taşlar, konseptle uyumlu hale getirildiğinde inanılmaz hoş bir görüntüyü ortaya çıkartabiliyor. Bu yılın teras dekor fikirleri arasında en etkili ürün açık alanda kurulan saunalar. Rahatlamanın diğer adı olan saunalar teraslara o kadar çok yakışıyor ki neredeyse tüm dekorasyon bu parçaya uyumlu olarak sağlanıyor. Tabi bir terasta sauna olması tamamen kişisel bir seçim. Bu konuda hem fikirli olmayanlar için ise 2015 teras dekor fikirleri arasında barbekü keyfi için özel bir alan ayrılması da çarpıcı fikirler arasında bulunuyor. Yer zemininde kaymayan taş kullanılan teraslarda küçük bir yeşil alan yaratmakta oldukça hoş bir görüntü sağlıyor. oturma alanı için hasır veya rattan takımlar oldukça rahat ve kullanışlı oluyor. Aynı salonlarda olduğu gibi 2015 teras dekor fikirleri içerisinde büyük masa yer alıyor. Akşam yemeklerinin açık havada yenmesi için bu denli büyük masaların yer alması şenlikli bir teras keyfini misafirlere sunuyor.

2015 Teras Dekor fikirleri

Bir önceki yazımız olan Ev dekorasyonunda renk seçimi başlıklı makalemizde Ev dekorasyonunda renk seçimi, ev dekorasyonunda renk seçimi forum ve ev dekorasyonunda renk seçimi nasıl yapılmalı hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019