Banyo dekorasyonunda yerleşim planı nasıl olmalı

971

Banyo dekorasyonunda yerleşim planı gibi kullanılan renklerin ve malzemelerinde önemi fazla. Banyonuz ferah olmalı, kullanışlı olmalı ve hijyenik olmalıdır.

Banyo dekorasyonunda yerleşim planı nasıl olmalı

Banyo dekorasyonunda yerleşim planı nasıl olmalı

Banyonuzu dekore ederken yerleşime çok dikkat etmeniz gerekiyor. Banyo dekorasyonunda yerleşim planı gibi kullanılan renklerin ve malzemelerinde önemi fazla. Banyonuz ferah olmalı, kullanışlı olmalı ve hijyenik olmalıdır.

Banyonuzda gömme rafları kullanarak hem yerden tasarruf eder, hem kullanışlı bir alana sahip olursunuz. Hemde bu banyonuza çok şık bir görünüm sağlayabilir. Banyonuzda duş teknesi kullanımını herkes önermiyor ancak yeriniz müsaitse duş teknesi rahatlamanız için en güzel alanlardan biridir.

Tam kapalı duş kabinleri tercih edebileceğiniz gibi yarı açık duş kabinlerini de tercih edebilirsiniz. İki modelde banyonuza yakışacaktır. Ayrıca raylı duş kabinleri de hijyenik açıdan size kolaylık sağlayacaktır.

Banyonuzda yer döşemelerini yaparken tahta döşeme malzemeleri kullanırsanız modern bir görünüme sahip olursunuz.

Sizler için beğendiğimiz duş kabini örnekleri inceleyin ve görüşlerinizi yazın 🙂

Bir önceki yazımız olan Klasik banyo dekorasyonu modelleri 2014 başlıklı makalemizde banyo dekorasyonu, banyo dekorasyonu örnekleri ve dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019