Belarusta küçük ev dekorasyonu

1.931

Genel atmosferi ve amacıyla her parçası mükemmel şekilde düşünülmüş bir küçük ev dekorasyonu yapmışlar.

Belarusta küçük ev dekorasyonu

Belarus Minsk’te bulunan 69 metrekarelik bir daire dekorasyonunu tanıtacağız. Alan çok büyük değil ama biz yetenekli tasarımcıların güzel ve hoş bir ev dekorasyonu yapmaları için çok da sorun olacağını düşünmüyoruz. Daha doğrusu genel atmosferi ve amacıyla her parçası mükemmel şekilde düşünülmüş bir küçük ev dekorasyonu yapmışlar.

Evde sadece yatak odası ve banyo evin geri kalanından uzakta. Diğer tüm alanlar açıktadır. Tüm alanlarda gün ışığından yararlanılmak istenmiştir. Dekorasyonda bağ bozumu ev dekorasyonu ile günümüz teknolojisinden yararlanılmıştır. Örneğin, güzel el yapımı bir kilim ile deri askı sandalyeye yanında kafesli ampul vintage ahır kasnak yapılır ve yatak odasında başucu bir komidin kullanılmıştır. Yatak odası dekorasyonunda özel bir duvar kağıdı kullanılmış. Kimileri için bu rahatsız edici olabilir ama bu ev sahipleri için kendi özel alanı benzersiz bir tasarım olur. Özen ile seçilmiş cüruf bloklardan yapılmış oturma odasında bölüm, farklı ve kesinlikle fantezi bir ortam olmuş.

kucuk Ev Dekorasyonu

Bir önceki yazımız olan Yaratıcı ve ilham veren çalışma alanları başlıklı makalemizde çalışma odaları, çalışma odası dekorasyonu ve çalışma odası fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019