Beyaz ev dekorasyonu önerileri

336

İçinizi ferahlatan aydınlık bir ev dekorasyonuna sahip olmayı kim istemez ki ?

Beyaz ev dekorasyonu önerileri

Beyaz ev dekorasyonu önerileri

İçinizi ferahlatan aydınlık bir ev dekorasyonuna sahip olmayı kim istemez ki ? Ama bu ferahlığı yakalamaya çalışırken beyaz renklerinin arasında kaybolmamaya dikkat edin. Dikkatle kullanılan beyaz renk ile çok ferah iç mekan dekorasyonu yapabilirsiniz. Önceklikle beyaz ile kullanacağınız bir zemin rengi seçmeniz gerekiyor.

Seçmiş olduğunuz renk ile beyazın zemin ve fon rengini oluşturmalısınız. Yani bu demek oluyorki kullanacağınız beyaz mobilyaların altına halı ve döşeme fon rengini kullanacaksınız. Odanın içinde bulunan tek bir duvarı fon rengine boyamakta bir seçenek olabilir sizin için. Bu tercihler beyaz mobilyaların ön plana çıkmasında rol sahibidir.

Kanepe, koltuk, duvar ve yer döşemelerinin renklerini hallettik. Şimdi sıra geldi ahşap mobilya ve aksesuarların renklerine. Beyaz ile zıt olacak koyu renk sehpa, dolapları ve altın renkte aksesuarları odanızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sizler için beğendiğimiz ev dekorasyonlarını inceleyin ve görüşlerinizi yazın 🙂

Bir önceki yazımız olan Ev dekorasyonunda berjer modellerinin önemi başlıklı makalemizde 2014 berjer modelleri, berjer modelleri ve dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Ali kara dedi ki:

  Beyaz her daim huzur ve feraflık verir.Bu tarz evlere bayılıyorum .Birde temiz tutmak sorun olmasa bende yapacam ama zor çocuk var.

 2. Karaman dedi ki:

  Beyaz sadeliğin ve saflığın rengi gayet güzel görünüyor.

 3. çalışma izni dedi ki:

  Beyaz saflığı temsil eder fakat çok çabuk kirlenebiliyor

 4. mutfak masası dedi ki:

  Ev’lerde beyaz rengin kullanılımı saflığı ve temizliği ifade etmektedir.

 5. sohbet odaları dedi ki:

  Beyaz genelde en tercih edilen renklerden bir tanesi şeffaf ve temiz.. Güzel dekorasyon örnekleri sunmuşsunuz.

 6. Şarkı Sözleri dedi ki:

  Dekorasyon iyi güzel ancak bütün önerilere ne bütçe yeter ne de zaman, ayrıca kendi evimiz olmadan dekorasyon işlerine girmek hiç de mantıklı değil.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019