Boş çerçevelerle dekor

447

Duvarlarının boş kalmasını istemeyen insanlar, boş çerçeveler sayesinde bu geniş alanları çok yormadan doldurabilmektedir.

Boş çerçevelerle dekor

Boş çerçevelerle dekor

Özellikle de geniş duvarlara sahip insanlar, bu duvarları nasıl doldurabileceği konusunda bir türlü karar veremezler. Alınacak olan tablolar evi boğabilir, çıplak olarak bırakılması ise duvarları çok sade gösterir. Bundan dolayı da geniş duvarlı evlerin çok daha dikkatli bir şekilde dekore edilmesi gerekmektedir. Duvarlarının boş kalmasını istemeyen insanlar, boş çerçeveler sayesinde bu geniş alanları çok yormadan doldurabilmektedir.

Satın alınacak çerçeveleri farklı renklere boyamak, stickerlar ile süslenmiş bölgeleri çerçeve içine almak duvarları boğulmadan şık bir hale gelmesini sağlayacaktır. Seçilecek olan çerçevelerin duvar renginden farklı olması, oluşacak olan etkinin artması için yeterli olacaktır. Küçükten büyüğe sıralanan çerçevelerin kullanılması özellikle de küçük evlerin çok daha zevkle döşenmesine yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Tablolar nasıl asılmalıdır? başlıklı makalemizde dekorasyon, ev dekorasyonu ve tablo asarken hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Ali YAĞMUR dedi ki:

  Çok güzel bir makale olmuş teşekkürler bu güzel paylaşım için.

 2. Kadir Balta dedi ki:

  Sadelikten hoşlanmayan kişiler için Güzel bir Buluş ve Dekorasyon

 3. Mega Holdings dedi ki:

  Gerçekten başarılı bir yazı olmuş tebrikler. Sitenizi sık kullanılanlarıma ekliyorum.

 4. Makale güzel olmuş dükkanım için böyle birşey deneyebilirim çok güzel

 5. maraton dedi ki:

  denenebilir birşey makaleniz ve emeğiniz için teşekkürler

 6. Burak dedi ki:

  güncel bir bilgi, okuduktan sonra faydalanacağım.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019