Cam şişeleri dekorasyonda değerlendirme

1.225

Birçok kadın günlük kullandığı pek çok şeyi cam şişelerin içerisinde almaktadır. Ancak alınan şeyler kullanıldıktan sonra bu şişeler çöpe ya da geri dönüşüm kutularına atılıyor.

Cam şişeleri dekorasyonda değerlendirme

Cam şişeleri dekorasyonda değerlendirme

Birçok kadın günlük kullandığı pek çok şeyi cam şişelerin içerisinde almaktadır. Ancak alınan şeyler kullanıldıktan sonra bu şişeler çöpe ya da geri dönüşüm kutularına atılıyor. Halbuki bu cam şişeler boş zamanlarda çok kısa süreler içerisinde birbirinden renkli dekorasyon eşyalarına dönüşebilmektedir. Özellikle de çocuklu olan aileler, oldukça kolay bir şekilde yapılan bu dekorasyon eşyalarını birlikte yaparak keyifli vakit geçirebilirler.

Cam şişeleri öncelikli olarak iyice yıkamak ve varsa dış yüzeyindeki kağıtları temizlemek gerekmektedir. Bunun sonrasında istenilen renklerdeki yünlerden parçalar kesilir. Ardından da isteğe bağlı bir yapıştırıcı yardımıyla bu yünler belirli sıralarda şişeye yapıştırılır. Kurumaya bırakılan şişeler istenirse sade istenirse de vazo olarak kullanılır.

Bir önceki yazımız olan El yapımı yumak mumluk başlıklı makalemizde ev yapımı, kendin yap ve nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019