Dekorasyonda deri kullanımı nasıl olmalı

126

Dekorasyonda deri kullanımı genellikle kış ayları için biçilmiş kaftan gibi görünse de aslında yılın dört mevsiminde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Dekorasyonda deri kullanımı nasıl olmalı

Dekorasyonda deri kullanımı nasıl olmalı

Ev dekorasyonunda yıllar geçse bile vazgeçilemeyecek şeylerden bir tanesi de deri. Dekorasyonda deri kullanımı genellikle kış ayları için biçilmiş kaftan gibi görünse de aslında yılın dört mevsiminde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Deri koltukların şıklıkları bir yana en büyük özelliklerinden bir tanesi de pek çok kumaşa göre çok daha kolay temizlenebilir olmasıdır. Bugünlerde özellikle de koltuklarda kullanılan bu parçaların zamanla bollaşmaya başlayabileceği unutulmamalı ve bundan dolayı kullanırken dikkat edilmelidir.

Lakin şimdilerde deri detaylar yalnızca koltuklarda kendine yer bulmuyor. Bunun yanı sıra özel olarak hazırlanmakta olan deri halılar da evlere bambaşka bir hava katmaktadır. Çok farklı halı modellerinin üzerine işlenen bu deriler sayesinde halılar, deri koltuklar ile oldukça şık bir şekilde uyum sağlamakta ve evi olduğundan zarif göstermeye yardımcı olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Evinizi kendinize göre kişiselleştirin başlıklı makalemizde dekorasyon, ev dekorasyonu ve evde yaşam alanı oluşturmak hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. canlı tv izle dedi ki:

    deri koltuk bence ev için pek ideal değil belki ama ofisler için çok iyi diye düşünüyorum.

  2. Merhaba,

    Günümüzde deri koltuk ev dekorasyonlarından çok ofis dekorasyonlarından kullanılmalı bence. Daha kurumsal bir hava yarattığına inanmaktayım ben.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019