Elbise askısından yapılabilecek aksesuarlar

2.877

Her evde kesinlikle kullanılan, düşük maliyetli olan elbise askısından yapılabilecek aksesuarlar konuşulacak bugün. Elbise askısından neler yapılır sorusuna cevap vereceğiz. Bu konuyu araştırırken çok yaratıcı fikirler ile karşılaştık.

Elbise askısından yapılabilecek aksesuarlar

Her evde kesinlikle kullanılan, düşük maliyetli olan elbise askısından yapılabilecek aksesuarlar konuşulacak bugün. Elbise askısından neler yapılır sorusuna cevap vereceğiz. Bu konuyu araştırırken çok yaratıcı fikirler ile karşılaştık. Kendin yap projeleri olarak değerlendirilebilen askılık aksesuarları kullanım kolaylığı olarak ilham alabileceğiniz kendin yap projelerinin başında gelebilir.

Birkaç örnek vermek gerekirse basit bir ahşap askılığın altına vidalı kanca taktıktan sonra takı organizer askılığı olarak kullanabiliriz.

Banyo duvarına ters bir şekilde monte edeceğiniz askılığı havlunuzu asmak için kullanabilirsiniz veya ne asmak için kullanacağınıza siz karar verin. Banyonuzun rengine göre de boyayabilirsiniz.

Sizin de bunlar gibi yaratıcı fikirleriniz var mı?

elbise-aksesuari-yaratici-fikirler-1

Bir önceki yazımız olan Dünyanın en pahalı çatı katı dekorasyonu başlıklı makalemizde apartment, çatı katı dekorasyonu ve çatı katı evi hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. lw6090 sipariş ver dedi ki:

    Meğersem askılıklardan neler çıkıyormuş

  2. zayıflama ayakkabısı dedi ki:

    vay canına be bildiğimiz elbise askılıkların da ne cevherler varmış

  3. Fit Days dedi ki:

    Bu yazıyı oldukça beğendim güzel şeyler yapılmış paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019